SOSYAL SORUMLULUK KULÜBÜ - CBÜSOS

Kulübümüzün kurulduğu günden bugüne temel amacı,

Üniversitemiz içerisinde öğrenciler ve disiplinler arası bilgi alış verişini sağlamak ve bu temel amaç doğrultusunda; üniversitemiz genelinde sosyal ve kültürel çalışmaları yaygınlaştırarak, öğrencilerin kariyerlerine yön vermelerini kolaylaştıracak etkinlikler düzenlemektir.

Sosyal Sorumluluk Kulübü neler yapar ?
- Kariyer Günleri düzenler; İş dünyasından tanınmış marka ve firmalar ile öğrencilerimizi bir araya getirerek, öğrencilerin kariyerlerine daha bilinçli bir şekilde yön vermelerini sağlar. Firma yetkilileriyle birebir tanışma ve iş dünyasından çevreler edinme fırsatını sunar. - Kişisel Gelişim Eğitimleri düzenler; Alanında uzman kişisel gelişim eğitmenlerinin, ücretsiz olarak öğrencilerimizle buluşmasını sağlar, kişisel gelişimlerine yardımcı olacak seminer ve eğitimler düzenler. Eğitimler sonucunda öğrencilerin kişisel gelişimlerinin yanı sıra kulübümüz tarafından kendilerine verilen belge ve sertifikalarla, öğrencilere kendi cv'lerini hazırlarken avantaj sağlamasına olanak kılar. - Kültürel ve sosyal etkinlikler düzenler; Kulüp üyelerinin tanışıp kaynaşması, çevre edinmesi, düzenlenen etkinliklerle daha iyi vakitler geçirmesini amaçlar. Tanışma Yemeği, Piknik, Paintball, tavla turnuvası, halı saha maçları gibi etkinlikler bunlardan bazılarıdır. - Sosyal Sorumluluk projeleri düzenler; Çocuk Esirgeme Kurumu ve Huzurevi ziyaretleri gibi sosyal sorumluluk gerektiren etkinlikler düzenler, köy kütüphanelerine kitap bağışı ve çeşitli yardım projeleri ile sosyal sorumluluk görevlerini, kulüp üyeleri ile birlikte ekip çalışması ile yerine getirir. Tüm bunların yanı sıra,
-Farklı şehirlere, üniversitelere, etkinlik ve organizasyonlara katılımlarda bulunuyor, hem kültürel hem de sosyal açıdan kulüp üyelerimizin bundan yararlanmasını sağlıyoruz.
-Kulüp üyelerimizin fikir ve görüşleri doğrultusunda yeni etkinlikler ve organizasyonlar için kulüp üyelerimizle birlikte çalışmalar yapıyoruz.

CBÜSOS’ta ÜYE ANLAYIŞI
CBÜSOS kulübünün en çok önem verdiği değer, üyeleridir.
Kulüp olmanın altındaki en önemli unsur olan birliktelik ve ekip çalışması; kulübümüzde ‘Beyin Takımı’ konseptinde, girişimci ve istekli üyelerimiz ile özel toplantılar ve çalışmalar yaparak, proje ve etkinlik fikirleri ortaya koymak şeklinde yapılmaktadır. Beyin Takımı CBÜSOS’un geleceğini oluşturmak amacındadır.
CBÜSOS’lu olmak ayrıcalıktır.

Danışman Öğretim Elemanı
Doç. Dr. Asena ALTIN GÜLOVA

CBÜSOS Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkanı : Ece DÜZGÜN
Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. : Ersin ESEN
Yönetim Kurulu Üyesi : Bahar TANIŞAN
Yönetim Kurulu Üyesi : Emre BARUTÇUOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi : Gizem ÖZDEMİR
Yönetim Kurulu Üyesi : Seray GEZEN
Yönetim Kurulu Üyesi : Furkan DARIGAfacebook.com/sosyalsorumlulukkulubu
facebook.com/groups/20927501665
twitter.com/CbuSOS
sosyalsorumlulukkulubu@gmail.com

  • Kamu Hizmet Standartlarımız
  • Kamu Hizmet Envanteri
  • Yonetim ve Ekonomi Dergisi
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik